Youtube

 

 

Dėl karantino laikinai nedirbs parduotuvė Pylimo g. 49, Vilniuje

Mieli klientai,

informuojame, kad Lietuvos Vyriausybei paskelbus karantiną dėl koronaviruso protrūkio ir siekiant suvaldyti jo sklaidą, e-kasetes.lt parduotuvė ir atsiėmimo punktas adresu Pylimo g. 49,
Vilnius, nuo kovo 16 d. iki balandžio 13 d. nedirbs.
Dėl visų laukiančių užsakymų susisieksime su kiekvienu klientu individualiai ir suderinsime geriausią užsakymo pateikimo būdą.
El. parduotuvės konsultantai dirba kaip įprastai, tačiau dėl susidariusios situacijos galimas kai kurių prekių vėlavimas.
Susisiekti su mumis galite tel. 8 521 23428, el. paštu info@ekasetes.lt arba per chat pagalbą.
Prekes galite užsakyti be apribojimų, tačiau jų negalėsite atsiimti parduotuvėje kaip įprastai. Karantino metu, galėsite pasirinkti prekių pristatymą per kurjerį, Lietuvos pašto skyrius arba į paštomatą .
Dėl prekių atsiėmimo parduotuvėje, kiekvieną tokį atvejį spręsime individualiai, todėl prieš atvykstant, prašome būtinai susisiekti su darbuotojais.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Stengsimės padaryti viską, kad veikla vyktų kuo sklandžiau.

Informacija dėl prekių pristatymo per Lietuvos paštą/LP EXPRESS

Šalyje, paskelbus karantiną, Lietuvos paštas, kaip strateginė įmonė, tęsia savo veiklą. Dedame visas pastangas, kad užtikrintume kaip įmanoma sklandesnį klientų aptarnavimą. Siekdamas minimizuoti rizikas savo klientams ir prisiimdamas atsakomybę už savo darbuotojų sveikatą, kovo 16 d. – balandžio 13 d. Lietuvos paštas taikys tam tikrus veiklos apribojimus, dėl kurių tikisi Jūsų supratimo.
LP EXPRESS terminalai. Siuntas ir toliau bus galima siųsti ir gauti naudojantis LP EXPRESS terminalais. Esant galimybei į terminalus bus nukreipiamos ir registruotos pašto siuntos, netelpančios į pašto dėžutes. Rekomenduojame karantino laikotarpiu rinktis šį būdą – siuntas išsiųsite ir atsiimsite be papildomo kontakto su žmonėmis, taip apsaugosite save ir siuntos gavėją. LP EXPRESS siuntos bei terminalai veikia 24/7 ir yra reguliariai dezinfekuojami.
LP EXPRESS kurjeriai. Kurjeriai siuntas pristatys tik „iki slenksčio“, t. y. kurjeriai neaptarnaus klientų jų gyvenamųjų patalpų viduje. Informuojame, kad siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD) galės būti apmokamos tik banko kortele – kurjeriai grynųjų pinigų nepriims.
PAŠTO SKYRIAI. Pašto skyriuose mažinama paslaugų apimtis t. y. verslo klientams bus teikiamos tik būtinosios paslaugos: siuntų ir laiškų priėmimas bei išdavimas. Karantino laikotarpiu mažmeninės prekės neparduodamos, galima įsigyti tik pašto ženklus, pakuotes ir kitas pakavimo prekes. Siuntų pakavimo paslauga neteikiama. Ribojamas klientų skaičius skyriuje (vienu metu skyriuje galės būti tiek žmonių, kiek yra veikiančių klientų aptarnavimo vietų). „PayPost“ skyriuose paslaugos laikinai nebus teikiamos.

Pagarbiai,
e-kasetes.lt kolektyvas